Het IKF Wereldkampioenschap Korfbal (WKC) 2019 komt steeds dichterbij! Hier vindt je de indeling die nu bekend is van het toernooi.

De 20 deelnemende landen zijn ingedeeld in vijf pools van vier landen. De top drie van elke poule en de beste nummer vier kwalificeren zich en blijven in de race om de World Korfball Champion 2019 te worden.

 

Pool A Pool B Pool C Pool D Pool E
Nederland Chinees Taipei België  China Duitsland
Tsjechië Australië Groot-Brittannië Hongarije Portugal
Catalonië Polen Hong Kong Suriname Zuid-Afrika
Nieuw-Zeeland Ierland Slowakije  Macau Japan

 

Dag 1   Hal 1   Hal 2
01-08-19 11:00 Nederland - Nieuw-Zeeland 10:00 Chinees Taipei - Ierland
  12:45 Tsjechië - Catalonië 11:45 Australië - Polen
  14:30 België  - Slowakije  13:30 China - Macau
  16:00 Ceremonie    
  17:30 Portugal - Zuid-Afrika 18:15 Hongarije - Suriname
  19:15 Duitsland - Japan 20:00 Groot-Brittannië - Hong Kong

 

Dag 2   Hal 1   Hal 2
02-08-19 12:00 Australië - Ierland   Tsjechië - Nieuw-Zeeland
  13:45 Chinees Taipei - Polen   Nederland - Catalonië
  15:30 Portugal - Japan   Groot-Brittannië - Slowakije 
  17:15 Hongarije - Macau    België - Hong Kong
  19:00 China - Suriname   Duitsland - Zuid-Afrika

 

Dag 3   Hal 1   Hal 2
03-08-19 12:00 Catalonië - Nieuw-Zeeland    Chinees Taipei - Australië
  13:45 Nederland - Tsjechië   Polen - Ierland
  15:30 Suriname - Macau   Duitsland - Portugal
  17:15 China - Hongarije   Zuid-Afrika - Japan
  19:00 België - Groot-Brittannië   Hong Kong - Slowakije

 

Dag 4 - Rustdag

 

Dag 5   Hal 1   Hal 2
05-08-19 12:00 Nieuw-Zeeland - Macau   Hong Kong - Zuid-Afrika
  13:45 België - Hongarije
  Chinees Taipei - Japan
  15:30 Polen - Duitsland   Nederland - Ierland
  17:15 Groot-Brittannië - Suriname   China - Slowakije
  19:00 Portugal - Catalonië    Tsjechië  - Australië

 

 

 

Dag 6   Hal 1   Hal 2
06-08-19 12:00 Hong Kong - Macau   Nieuw-Zeeland - Zuid-Afrika
  13:45

Winnaar China - Slowakijke

Winnaar Portugal - Catalonië 

 

Verliezer Nederland - Ierland

Verliezer Polen - Duitsland

  15:30

Winnaar Chinees Taipei - Japan

Winnaar Groot-Brittannië - Suriname

 

Verliezer China - Slowakije

Verliezer Portugal - Catalonië

  17:15

Winnaar België - Hongarije

Winnaar Tsjechië  - Australië

 

Verliezer Chinees Taipei - Japan

Verliezer Groot-Brittannië - Suriname

  19:00

Winnaar Nederland - Ierland

Winnaar Polen - Duitsland

 

Verliezer België - Hongarije

Verliezer Tsjechië  - Australië