Jet Hendriks

Het is alweer enige tijd geleden dat ik een blog geschreven heb voor Korfbalshop.nl. In de tussentijd heb ik niet stil gezeten en veel leuke dingen meegemaakt.. Wat precies? Dat lees je hieronder.

Na de zomerworkouts begonnen wij 1 augustus weer met Oranje. De eerste 3 weken zijn we met Oranje elke week 3 dagen intern gegaan op Papendal. Door de zomer workout was iedereen fit en hadden wij allemaal weer zin om te gaan korfballen. Na deze drie leuke, intensieve weken zijn wij het land in gegaan, 6 weken lang door Nederland om heel veel clinics te geven, presentaties, persconferenties en onderlinge wedstrijden. Ik kijk met ontzettend veel plezier terug op deze weken! Wij hebben zo ontzettend veel enthousiaste kinderen (en ook volwassenen) gezien.

Daarna nog 2 weken met de groep getraind en toen was het tijd voor het Europees Kampioenschap in Dordrecht. De eerste wedstrijden was het spel nog niet wat wij graag wilde spelen. Ontzettend balen, maar niemand gaf op. Gaande weg groeide wij in het toernooi en waren 30 oktober helemaal klaar voor de finale tegen België. Ik begon ook nog eens in de basis, wat voor mij de eerste keer was. Daar heb ik ontzettend van genoten en het was echt heel gaaf om voor 4.500 man te spelen. De 10-1 voorsprong na het eerste kwart, de wissels van Friso Boode en Tim Bakker en de uiteindelijke 27-14 overwinning en de Oranjefans op de tribune die enorm fanatiek waren, echt genieten! Vooral het laatste maakte dit succes helemaal compleet.

Focus op de Korfbal League

Het was een leuke periode, waar ik met veel plezier op terug kijk. Na het EK hadden wij een weekje vrij en daarna lag de focus gelijk weer op TOP/Quoratio. Daar zijn wij de afgelopen periode weinig geweest en wij hadden 1,5 week om ons goed voor te bereiden op de openingswedstrijd tegen PKC. Het is fijn om nu weer vol te focussen op de Korfbal League, er zijn veranderingen in ons team en ik ben benieuwd wat het ons gaat brengen. Ik heb er in ieder geval heel veel zin in! Afgelopen vrijdag was DE openingswedstrijd tegen PKC. Wij begonnen niet goed, maar herpakte ons de tweede helft goed. Het was alleen niet genoeg. Toch ben ik trots op onze ploeg, we hebben geknokt tot het einde. Tuurlijk, er is nog een hoop te verbeteren. Maar we zijn net pas begonnen.

Top Quoratio